Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su irankisplius.lt slapukų politika.

Garantija

Siekiant klientams palengvinti apsipirkimo procesą visus DeWALT ir STANLEY elektrinius ir akumuliatorinius įrankius 3 metų gamintojo garantijai užregistruojame patys. Garantinį sertifikatą atsiunčiame el. paštu kartu su PVM sąskaita faktūra arba prie siuntos pridedame popierinį variantą (viniakalių, kabiamušių ir visų kitų prekių kurių gamintojo garantija yra 1 metai sertifikatų nesiunčiame, nes šioms prekėms garantija galioja su pirkimą įrodančiu dokumentu - PVM sąskaita faktūra).

PASTABA: šiuo metu laikinai neveikia lietuviška DeWALT įrankių registravimo sistema, todėl tenka naudotis vokiška. Atsiprašome, kad garantiniai sertifikatai šiuo metu yra vokiečių kalba.

BLACK+DECKER įrankius prašome registruoti per 4 savaites nuo sąskaitos-faktūros išrašymo datos Registruoti

Leica įrankius prašome registruoti per 8 savaites nuo sąskaitos-faktūros išrašymo datos Registruoti

Visoms mūsų parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija. Atliekame visų DeWALT, STANLEY, Holzmann įrankių garantinį bei visų įrankių pogarantinį aptarnavimą. Įrankiai ir įrengimai remontuojami nemokamai, jei atsiskleidžia medžiagų ar gamintojo defektų. Garantija negalioja, jeigu įranga buvo naudojama ne pagal paskirtį, pavyzdžiui, buvo viršytas įrangos pajėgumas arba panaudota netinkama papildoma įranga, įranga tyčia sugadinta, sugadinimai atsirado dėl susilietimo su pašaliniais daiktais (pvz., smėliu arba akmenimis) arba dėl panašių medžiagų įtakos, naudotojas nesilaikė naudojimo instrukcijos (prijungė įrangą prie netinkamos srovės arba įtampos), naudotojas nekreipė dėmesio į nusidėvėjimą. Kiekvieno gaminio naudojimo niuansai paaiškinti jo instrukcijoje.

90 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jeigu užsisakėte prekę, ją gavote ir nuo prekių gavimo nepraėjo 90 dienų, tačiau norite ją grąžinti, tai galite padaryti, jeigu prekė yra nenaudota ir nepažeistos prekinės išvaizdos.

Jūs turėsite susimokėti 9,95 Eur grąžinimo išlaidas, bei 9,95 Eur pristatymo išlaidas (jeigu užsakymo metu Jums buvo pritaikytas nemokamas prekės pristatymas)

Jeigu prekę grąžinate mūsų prekių atsiėmimo skyriuje Vilniuje, Jums grąžinimo išlaidos nieko nekainuos, tačiau turėsite susimokėti 9,95 Eur pristatymo išlaidas (jeigu prekė Jums buvo siunčiama ir užsakymo metu Jums buvo pritaikytas nemokamas prekės pristatymas).

Norintiems prekę grąžinti, tačiau neturintiems galimybės atvykti mūsų adresu Vilniuje, mes sutartą dieną atliksime Venipak kurjerio iškvietimą, jog kurjeris prekę paimtų. Jums bus atsiųstas siuntos lipdukas bei siuntų sąrašas. Siuntos lipduką turėsite užklijuoti ant siuntos, o ant siuntų sąrašo gauti kurjerio parašą, jog siuntai pasimetus turėtumėte įrodymą, kad kurjeris siuntą tikrai paėmė. Jūs įsipareigojate siuntą supakuoti taip, jog ji nebūtų pažeista transportavimo metu.

Jei kurjeris Jūsų neranda ar neprisiskambina sutartą kurjerio iškvietimo dieną, Jūs įsipareigojate sumokėti 9,95 Eur už pakartotinį kurjerio iškvietimą.

Mums gavus grąžinamą prekę bus atlikta jos patikra, kad įsitikintume, kad prekė yra nenaudota, nepažeistos prekinės išvaizdos, specialiai nesugadinta. Pinigai klientui grąžinami 14 dienų bėgyje nuo prekės atvykimo pas mus.

90 DIENŲ PREKIŲ PAKEITIMO GARANTIJA

Jeigu užsisakėte prekę, ją gavote ir nuo prekių gavimo praėjo 14 dienų, tačiau norite ją pakeisti į kitokią, tai galite padaryti per 90 dienų nuo prekių gavimo dienos, jeigu prekė yra nenaudota ir nepažeistos prekinės išvaizdos.

Jūs turėsite susimokėti 9,95 Eur grąžinimo išlaidas, 9,95 Eur naujos prekės pristatymo išlaidas, 19 Eur administravimo mokestį, nepriklausomai nuo prekės vertės.

Jeigu prekę grąžinate ir atsiimate naują mūsų prekių atsiėmimo skyriuje Vilniuje, Jums grąžinimo ir pristatymo išlaidos nieko nekainuos, reikės susimokėti tik administravimo mokestį.

3 metų garantija DeWALT, STANLEY ir Holzmann įrankiams

Jei Jūsų DeWALT, STANLEY ar Holzmann gaminys per 36 mėn. nuo pirkimo datos sugenda dėl medžiagų ar gamybos defektų, DeWALT, STANLEY ir Holzmann garantuoja visą sugedusių detalių nemokamą pakeitimą arba, mūsų nuožiūra, viso įrankio nemokamą pakeitimą nauju, šiais atvejais:

- jei įrankis nebuvo naudojamas ne pagal paskirtį

- jei įrankis nėra natūraliai sudilęs ir susidėvėjęs

- jei įrankio nėra bandę taisyti neįgalioti asmenys

- jei pateikiami pirkimo įrodymai ir garantinė kortelė

DeWALT gamintojo taisyklės:

DeWALT užtikrina, kad gaminio, kuris pristatomas vartotojui, medžiagos ir (arba) jo surinkimas yra kokybiškas. Garantija galioja visose Europos Bendrijos valstybėse narėse ir Europos laisvosios prekybos zonoje.

Jei DeWALT gaminys sulūžta dėl nekokybiškų medžiagų ir (arba) surinkimo, arba, jei jis neatitinka techninių reikalavimų, 12 mėnesių laikotarpiu nuo jo įsigijimo DeWALT sutaisys arba pakeis gaminį.

Garantija netaikoma, jei gedimas atsiranda dėl:

  • normalaus susidėvėjimo;
  • netinkamo įrankio eksploatavimo ar techninės priežiūros;
  • jei variklis buvo perkrautas;
  • jei gaminys sugedo dėl neįprastų dalelių, medžiagų ar nelaimingo atsitikimo;
  • netinkamo maitinimo;
  • jei gaminį remontavo arba išmontavo DeWALT neįgaliotas technikas.

Garantijai pasinaudoti gaminį, užpildytą garantinę kortelę ir pirkimo įrodymą (čekį) reikia pristatyti pardavėjui arba tiesiogiai įgaliotoms remonto dirbtuvėms ne vėliau kaip per du mėnesius nuo gedimo nustatymo.

Informaciją apie artimiausias DeWALT remonto dirbtuves rasite tinklalapyje www.2helpu.com.

Garantija kitiems įrankiams 

DeWALT - 3 metų garantija

Stanley - 3 metų garantija

Leica - 3 metų garantija 

Holzmann - 3 metų garantija

ZIPPER - 2 metų garantija

Įrankių baterijoms ir krovikliams suteikiama 1 metų garantija.

Garantinis ir pogarantinis remontas atliekamas pas mus, adresu: Vilnius, Žirmūnų g. 139A-108, tel. +370 60616761

Dėl garantijos kreipkitės: