Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su irankisplius.lt slapukų politika.

Garantija

Siekiant klientams palengvinti apsipirkimo procesą visus DeWALT ir STANLEY elektrinius ir akumuliatorinius įrankius 3 metų gamintojo garantijai užregistruojame patys. Garantinį sertifikatą atsiunčiame el. paštu kartu su PVM sąskaita faktūra arba prie siuntos pridedame popierinį variantą.

PASTABA: šiuo metu laikinai neveikia lietuviška DeWALT įrankių registravimo sistema, todėl tenka naudotis vokiška. Atsiprašome, kad garantiniai sertifikatai šiuo metu yra vokiečių kalba.

BLACK+DECKER įrankius prašome registruoti per 4 savaites nuo sąskaitos-faktūros išrašymo datos Registruoti

Leica įrankius prašome registruoti per 8 savaites nuo sąskaitos-faktūros išrašymo datos Registruoti

Visoms mūsų parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija. Atliekame visų DeWALT, STANLEY, Holzmann įrankių garantinį bei visų įrankių pogarantinį aptarnavimą. Įrankiai ir įrengimai remontuojami nemokamai, jei atsiskleidžia medžiagų ar gamintojo defektų. Garantija negalioja, jeigu įranga buvo naudojama ne pagal paskirtį, pavyzdžiui, buvo viršytas įrangos pajėgumas arba panaudota netinkama papildoma įranga, įranga tyčia sugadinta, sugadinimai atsirado dėl susilietimo su pašaliniais daiktais (pvz., smėliu arba akmenimis) arba dėl panašių medžiagų įtakos, naudotojas nesilaikė naudojimo instrukcijos (prijungė įrangą prie netinkamos srovės arba įtampos), naudotojas nekreipė dėmesio į nusidėvėjimą. Kiekvieno gaminio naudojimo niuansai paaiškinti jo instrukcijoje.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Jei nesate visiškai patenkintas įsigytu DeWALT gaminiu, per 30 dienų, tokios pat komplektacijos, kokią pirkote, galite grąžinti įgaliotam DeWALT servisui pakeitimui arba skubiam remontui. Kartu turite pateikti pirkimo kvitą ir garantinę kortelę. Nesant komplektacijos priedams ir atsarginėms dalims, ši garantija negalioja.

3 metų garantija DeWALT, STANLEY ir Holzmann įrankiams

Jei Jūsų DeWALT, STANLEY ar Holzmann gaminys per 36 mėn. nuo pirkimo datos sugenda dėl medžiagų ar gamybos defektų, DeWALT, STANLEY ir Holzmann garantuoja visą sugedusių detalių nemokamą pakeitimą arba, mūsų nuožiūra, viso įrankio nemokamą pakeitimą nauju, šiais atvejais:

- jei įrankis nebuvo naudojamas ne pagal paskirtį

- jei įrankis nėra natūraliai sudilęs ir susidėvėjęs

- jei įrankio nėra bandę taisyti neįgalioti asmenys

- jei pateikiami pirkimo įrodymai ir garantinė kortelė

Garantija kitiems įrankiams 

DeWALT - 3 metų garantija

Stanley - 3 metų garantija

Black&Decker – 2 metų garantija

Leica - 3 metų garantija 

Holzmann - 3 metų garantija

Garantinis ir pogarantinis remontas atliekamas pas mus, adresu: Vilnius, Žirmūnų g. 139A-101, tel. +370 60616761