Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su irankisplius.lt slapukų politika.

Remontuojame profesionalius elektrinius, akumuliatorinius įrankius. Tai - DEWALT remontas, BOSCH remontas, MAKITA remontas, FESTOOL, KRESS, PROTOOL, HITACHI, FLEX, MILWAUKEE, SKIL, GESIPA, DOLMAR, DREMEL, BLACK & DECKER, AEG, METABO, FEIN, INGERSOLL RAND, FORSTHOFF, TJEP, EIBENSTOCK ir kitų prietaisų bei įrengimų remontas.

Jeigu sugedo perforatorius, kampinis ar juostinis šlifuoklis, akumuliatorinis suktuvas ar gręžtuvas, freza, siaurapjūklis, diskinis pjūklas ar kitas elektrinis įrankis - visuomet galite kreiptis į mus.

Taip pat turime visas DeWALT ir Stanley  įrankių atsargines detales. Tad galite įsigyti jas ir remontuotis patys, arba patikėti šį darbą profesionaliems meistrams.
Įrankius galite atnešti patys, arba juos visoje Lietuvoje gali paimti mūsų kurjeris.

Turime visą reikalingą įrangą Jūsų užsakymų įvykdymui. Mūsų dirbtuvės aprūpintos pačia naujausia specializuota įranga, remonto darbus atlieka profesionalūs mechanikai turintys visus reikalingus sertifikatus, pažyminčius jų kvalifikaciją, naudojamos tik originalios atsarginės detalės. Funkcionalumo bandymai, derinimai, saugumo bandymai atliekami po kiekvieno įrankio remonto.

Suteikiamas garantinis laikotarpis pakeistoms detalėms ir atliktiems darbams.


Visais remonto ir atsarginių detalių klausimais kreipkitės telefonu: 8 685 35053, el. paštu: hardim@hardim.lt, arba adresu Žirmūnų g. 139A, Vilnius, UAB „HARDIM“.

Mūsų servisas yra įvertintas gamintojo 5 žvaigždutėmis. Visoms mūsų parduodamoms prekėms suteikiame gamintojo garantiją. Atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Siūlome įsigyti originalias atsargines detales, akumuliatorines baterijas ir kroviklius, visiems remonto darbams suteikiame 180 dienų garantiją.  Mūsų serviso darbuotojai mielai atsakys į Jūsų klausimus betarpiškai arba telefonais:
8 5 273 73 59 (darbo dienomis, nuo 8.00 iki 17.00 val.); 8 61 849 648 (visą parą); 8 68 535 053; 8 67 943 331.
Jums reikiamas DEWALT ar Black&Decker įrankių detales galite rasti www.2helpu.com
 
                               
 
 
 
Atsarginės dalys ir remontas
Siūlome įrankių ir įrangos staklių remonto paslaugas ir originalias atsargines detales.
Jei sugedo Jūsų įrankis, kad žinotumėte tikslų detalės kodą – tikrinkite www.2helpu.com


Kaip pasitikinti žiūrėkite žemiau:

1.    Pirmiausia išsiaiškinkite koks Jūsų įrankio kodas. Jis būna ant kiekvieno įrankio. Svarbiausia yra rasti jo kodą ir pasižiūrėti kokio jis tipo (TYPE 1, TYPE 2, TYPE 3):2.Eikite į www.2helpu.com. Pasirinkite kokio prekės ženklo įrankį norėsite rasti, pasirinkite kalbą.
 

3. Greitoje paieškoje įveskite savo įrankio kodą ir jį pasirinkite.4. Pasirinkite tikslų modelį.
 5. Pasirinkę tikslų modelį matysite jo parametrus, po kairėje meniu juostoje paspaudę (Drawings arba Чертежи) pamatysite įrankio schemą.
 

 
6.    Schemoje matysite sunumeruotas įrankio detales. Jei reikia – dešiniame lango kampe, viršuje, galite pasididinti paveikslą. Paspaudę ant detalės numeriuko apačioje matysite jos kodą. Šis kodas – tai ko Jums reikia. Susisiekite su mumis ir mes pasakysime ar turime šią dalį vietoje ir jei reikia remonto – kiek laiko jis užtruks.Skubus remontas
Atliekame skubų smulkų remontą, jei turime reikiamą atsarginę detalę – remontas užtruks iki 48 val.
Remonto būsena
Norėdami sužinoti kokioje stadijoje Jūsų remontuojamas įrankis – rašykite adresu hardim@hardim.lt