Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su irankisplius.lt slapukų politika.

Jeigu sugedo perforatorius, kampinis ar juostinis šlifuoklis, akumuliatorinis suktuvas ar gręžtuvas, freza, siaurapjūklis, diskinis pjūklas ar kitas elektrinis įrankis - visuomet galite kreiptis į mus. 

Turime visą reikalingą įrangą Jūsų užsakymų įvykdymui. Mūsų dirbtuvės aprūpintos pačia naujausia specializuota įranga, remonto darbus atlieka profesionalūs mechanikai turintys visus reikalingus sertifikatus, pažyminčius jų kvalifikaciją, naudojamos tik originalios atsarginės detalės. Funkcionalumo bandymai, derinimai, saugumo bandymai atliekami po kiekvieno įrankio remonto. Suteikiamas garantinis laikotarpis pakeistoms detalėms ir atliktiems darbams. 

.

Garantinis remontas

Remontuojame profesionalius elektrinius ir akumuliatorinius įrankius. Tai yra DeWALT, Black&Decker ir Stanley garantinis remontas. 

.

Pogarantinis remontas 

Suteikiamas pogarantinis remontas DeWALT, Black&Decker, Stanley, bei kitiems profesionaliems įrankiams. Paslauga mokama. 

.

5 žvaigždučių servisas 

Mūsų servisas yra įvertintas gamintojo 5 žvaigždutėmis. Visoms mūsų parduodamoms prekėms suteikiame gamintojo garantiją. Atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Siūlome įsigyti originalias atsargines detales, akumuliatorines baterijas ir kroviklius, visiems remonto darbams suteikiame 180 dienų garantiją. 

.

Įrankius galite atnešti patys, arba juos visoje Lietuvoje gali paimti mūsų kurjeris. 

Visais remonto ir atsarginių detalių klausimais kreipkitės:

Telefonu: +370 618 49648

El. paštu: servisas@hardim.lt

Adresu: Žirmūnų g. 139A, Vilnius

.

Atsarginės dalys ir remontas

Siūlome įrankių ir įrangos staklių remonto paslaugas ir originalias atsargines detales. 

Jei sugedo Jūsų įrankis, kad žinotumėte tikslų detalės kodą – tikrinkite www.2helpu.com

 

Kaip pasitikinti žiūrėkite žemiau:

1.    Pirmiausia išsiaiškinkite koks Jūsų įrankio kodas. Jis būna ant kiekvieno įrankio. Svarbiausia yra rasti jo kodą ir pasižiūrėti kokio jis tipo (TYPE 1, TYPE 2, TYPE 3):


2.Eikite į www.2helpu.com. Pasirinkite kokio prekės ženklo įrankį norėsite rasti, pasirinkite kalbą.

3. Greitoje paieškoje įveskite savo įrankio kodą ir jį pasirinkite.


4. Pasirinkite tikslų modelį.


5. Pasirinkę tikslų modelį matysite jo parametrus, po kairėje meniu juostoje paspaudę (Drawings arba Чертежи) pamatysite įrankio schemą. 


6. Schemoje matysite sunumeruotas įrankio detales. Jei reikia – dešiniame lango kampe, viršuje, galite pasididinti paveikslą. Paspaudę ant detalės numeriuko apačioje matysite jos kodą. Šis kodas – tai ko Jums reikia. Susisiekite su mumis ir mes pasakysime ar turime šią dalį vietoje ir jei reikia remonto – kiek laiko jis užtruks. 


Skubus remontas

Atliekame skubų smulkų remontą, jei turime reikiamą atsarginę detalę – remontas užtruks iki 48 val. 

Remonto būsena

Norėdami sužinoti kokioje stadijoje Jūsų remontuojamas įrankis – rašykite adresu servisas@hardim.lt