Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su irankisplius.lt slapukų politika.

Smūginiai suktuvai – vieni populiariausių įrankių, todėl savo asortimente siūlome itin didelę gausą skirtingų modelių bei komplektacijų, jog kiekvienas rastų sau tinkamiausią variantą. Šie įrankiai plačiai naudojami ne tik profesionalų, bet ir kasdienėje buityje. Smūginiai suktuvai pasižymi universalumu. Dėl gausybės įvairių unikalių priedų šiem...

Smūginiai suktuvai – vieni populiariausių įrankių, todėl savo asortimente siūlome itin didelę gausą skirtingų modelių bei komplektacijų, jog kiekvienas rastų sau tinkamiausią variantą. Šie įrankiai plačiai naudojami ne tik profesionalų, bet ir kasdienėje buityje. Smūginiai suktuvai pasižymi universalumu. Dėl gausybės įvairių unikalių priedų šiems įrankiams, pritaikę atitinkamus antgalius galėsite ne tik nesunkiai prisukti varžtus ar išgręžti skyles, bet ir poliruoti, šveisti, šlifuoti ir pan.

Įrankio galingumą rekomenduojama rinktis priklausomai nuo planuojamų atlikti darbų bei įrankio apkrovos. Namų apyvokoje pilnai užteks ir silpnesnio modelio, tačiau profesionalams, planuojantiems naudoti šį įrankį kone kasdien, rekomenduojama rinktis galingesnį modelį.

Jeigu esate profesionalas, renkantis įrankį jo kaina Jums turėtų būti vienas iš paskutinių kriterijų. Svarbiausia yra atsižvelgti į įrankio galingumą, specifikacijas, garantinio aptarnavimo terminą ir nuspręsti, kuris įrankis yra tinkamiausias Jums, nes juk būtent jis palengvins Jūsų kasdienybę atliekant reikiamus darbus.

Sukimo - gręžimo antgaliai

Skaityti plačiau
puslapyje
Rodomos 1 - 30 iš 88 prekių

Kategorijos

filter

Katalogas

Įjungti filtrai
Gamintojas

Informacija pirkėjui