Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su irankisplius.lt slapukų politika.

Apie įmonę

Mūsų įsipareigojimai – Garantija Jums!

UAB „Hardim“ yra bendra Lietuvos ir Didžiosios Britanijos įmonė. Nuo 1994 m. esame oficialūs vieno iš didžiausių elektrinių ir akumuliatorinių įrankių gamintojų pasaulyje – DeWALT prekės ženklo atstovai Lietuvoje.

Be profesionalių įrankių ne tik užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba kitų gamintojų prekėmis, bet ir atliekame visų įrankių remontus bei suteikiame pilną garantija prekėms ir remontui.

Mūsų klientų aptarnavimas atitinka aukščiausią kokybę. Kokybė ir sparta yra pagrindiniai įsipareigojimai mūsų klientams. Mūsų remonto dirbtuvės atitinka DeWALT 5 žvaigždučių reikalavimus, nes užtikrina greitą aukštos kokybės įrankių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Mūsų tikslas – palengvinti Jūsų darbą, paduodant Jums į rankas ne tik patikimus bei tvirtus, tačiau ir lengvus, paprastai valdomus bei saugius įrankius.

Misija

Mūsų misija yra profesionalus įmonių ir meistrų konsultavimas bei aptarnavimas siūlant platų aukštos kokybės įrankių, įrangos ir priedų asortimentą. Siekiame būti geriausiu įrankių ir įrangos pardavėju bei servisu, o klientams – patikimu ir nuolat padedančiu partneriu.

Vizija

1. Universalus, modernus, atviras ir patikimas pardavėjas, partneris, tiekėjas.
2. Užimta tvirta lyderio pozicija Lietuvos paslaugų rinkoje tiekiant elektrinius ir akumuliatorinius įrankius bei jų atsargines detales, ir teikiant remonto paslaugas.
3. Empatiška komanda visada atsižvelgianti į klientų ir partnerių poreikius.

Vertybės

Mūsų vertybių sistemoje pirmiausia – ŽMOGUS. Mes dirbame JAM ir kartu su JUO. Siekdami įgyvendinti savo strategiją ir misiją, vadovaujamės šiomis vertybėmis:

1. Dėmesys klientui

Esame lojalūs bendraudami su klientu, todėl palaikome užmegztus ryšius ir puoselėjame juos. Atsižvelgiame į klientų poreikius, juos analizuojame ir stengiamės išpildyti.

2. Bendradarbiavimas

Visi „Hardim“ bendrovė išorės ir vidaus santykiai grindžiami pasitikėjimu, lojalumu, atvirumu, sąžiningumu, patikimumu ir abipuse pagarba.

3. Naujovės

Siekdami būti kuo naudingesni savo klientams ir tenkinti jų poreikius, esame dinamiški, priimame naujoves, įvairovę, siekiame būti kitokie. Nebijome drąsių iššūkių ir nuolat siekiame tobulėti.

4. Socialinė atsakomybė ir tolerancija

Suprantame, kaip svarbu vykdyti socialiai atsakingą verslą, todėl pasitelkdami visus galimus išteklius teikiame aukštus reikalavimu verslo etikai, prekių paslaugų kokybei, klientų aptarnavimui bei vadybai. Ne tik puoselėjame santykius su savo klientais ir partneriais, bet dalyvaujame visuomenės gyvenime, skatiname ir palaikome jaunimo įdarbinimą, suteikiame praktikos jokios patirties neturinčiam jaunimui.

5. Išteklių valdymas

Savo gaminius, paslaugas ir gamybą tvarkome nedarydami žalos aplinkai.

Veikla

Esame oficialūs DeWALT, Stanley, Holzmann ir ZIPPER atstovai Lietuvoje. Užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba, vedame mokymus bei konsultuojame šių įrankių bei įrangos klausimais:

- Speciali tekinimo, galandinimo, frezavimo įranga;

- Suvirinimo ir pjovimo, transportavimo, šlifavimo įranga;

- Įvairūs elektriniai ir akumuliatoriniai įrankiai;

- Rankiniai įrankiai;

- Medžio ir metalo apdirbimo staklės;

- Priedai;

- Originalios detalės;

- Darbo saugos priemonės;

- Sodo ir daržo įrankiai;

- Darbastaliai ir jų priedai.

Sertifikuotose remonto dirbtuvės, kurios atitinka DeWALT 5 žvaigždučių reikalavimus, nes užtikrina greitą aukštos kokybė įrankių garantinį ir pogarantinį remontą, atliekame visų įrankių remontus bei suteikiame pilną garantiją. Serviso darbuotojai kiekvienais metais yra mokomi DeWALT serviso centruose, todėl garantuojame profesionalų aptarnavimą.

Komanda

Mūsų darbuotojai nuolatos siekia augti bei tobulėti, tiek profesinėje srityje, tiek asmeniškai. Personalas yra imlus naujovėms, savo darbą grindžia vidine motyvacija bei siekimu prisidėti prie kiekvieno kliento sėkmės.

Didelis dėmesys skiriamas darbuotojų mokymams bei kvalifikacijos kėlimui. Rengiami įvairūs mokymai, kurių metu darbuotojai turi galimybe susipažinti su naujais produktais gamintojų rengiamuose seminaruose, konferencijose bei parodose. Taip pat nuolat dalinamės patirtimi vieni su kitais, siekdami bendro tikslo – profesionalaus klientų aptarnavimo!

Komandą sudaro jauni žmonės norintys ir galintys Jums padėti. Apsilankę parduotuvėje būsite sutikti su šypsena ir profesionaliai aptarnauti. Jums bus patarta, parekomenduota ir maloniai atsakyta į Jums rūpimus klausimus. Žinokite, kad net ir už elektroninės parduotuvės lango slypi nuoširdus ir padedantis personalas, greitai ir operatyviai sutvarkysiantis Jūsų užsakymą.

Karjera

BĮ UAB „Hardim“ siūlo puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie nebijo iššūkių, sugeba dirbti komandoje bei siekia tobulėti kartu. Jeigu jūs esate atsakingas, kruopštus, inovatyvus, ieškantis geriausio sprendimo bei norintis tobulėti specialistas – esate laukiamas mūsų komandoje.

Mielai priimame studentus, kuriems reikalinga praktika, darbo įgūdžiai bei žinių gausa. Esame pasiruošę dalintis savo patirtimi, žiniomis bei išklausyti ir priimti jauno žmogaus pastebėjimus ir įžvalgas.

Norėdami prisijungti prie mūsų kolektyvo rašykite - info@irankisplius.lt.

Prekės ženklai

Esame oficialūs DeWALT, Stanley, Leica ir Holzmann atstovai Lietuvoje.

DeWALT - amerikietiški profesionalūs ir industriniai įrankiai. Pasaulyje DeWALT gyvuoja nuo 1923 metų, o produkcija skirta profesionaliam naudojimui. Tai ypač geros kokybės, patikimi, saugūs, tikslūs, užtikrinantys veiksmingą darbą, aukščiausią kokybę ir ilgą eksploataciją, elektriniai ir akumuliatoriniai įrankiai, medžio apdirbimo staklės, įrankių ir staklių priedai. Visa DeWALT gaminama produkcija atitinka ES reikalavimus.

Stanley - įmonė gaminanti įrankius daugiau negu 150 metų. Nuolatiniai bandymai ir tobulinimai užtikrina produktų kokybę ir maksimalų funkcionalumą. Stanley visada siekia išlikti geriausiais pasaulyje.

Leica - 200 metų patirtis matuojant pasaulį! Leica produktai tiksliai užfiksuoja, išmatuoja, analizuoja erdvinę informaciją.

Holzmann - įmonė pardavinėjanti savo įrankius nuo 1886 metų. Tai yra vokiškos gamybos įrankiai, kurie atitinka aukščiausius standartus. 

.

Pagal Jūsų poreikius galime Jums pasiūlyti ir kitų prekės ženklų produkcijos. Dėl katalogų ar konkrečių prekių kreiptis nurodytais kontaktais.